İZENERJİ 35 Daimi Güvenlik Görevlisi Alacak

İzmir İZNENERJİ, kurum dışı kamu işçisi alım ilanında yayınladığı kadroya almak için 35 güvenlik görevlisi alınacağını duyurdu. Alınacak özel güvenlik görevlilerin daimi statüsünde oldukları da belirtildi. İşte alım ilanında yer alan detaylar.

Kamu Personeli Alımı 21.09.2019, 11:50 22.09.2019, 00:22
İZENERJİ 35 Daimi Güvenlik Görevlisi Alacak

Kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere özel şirketler hem kanunların gerekliliklerini yerine getirmek hem de gerek çalışanların gerek müşterilerinin güvenliğini sağlamak adına özel güvenlik görevlisi alımı yapmaktadırlar. Yayınlanan alım duyurusunda İzmir il sınırları içerisinde bulunan İZNERJİ, güvenlik görevlisi unvanında daimi statüsünde yer alacak 35 personel alacağını kamuoyuna bildirdi. 

35 güvenlik görevlisi alımı şartlarına bakıldığında, erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olma, hem erkek hem kadın adaylar için geçerlilik süresi devam eden valiliklerce onaylanmış özel güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olma, izmir ve çevresinde ikamet ediyor olma şartı yer almaktadır. 

Son başvuru tarihinin 25 Eylül 2019 olduğu ilanda başvuracak adayların deneyim süresinin en az 1 yıl olması gerekmektedir. Başvuru şekli ve mülakata çağrılma adresine bakıldığında, başvuru adresi yalnızca izenerji.com.tr adresinde yer alan cv bankası üzerinden fotoğraflı 1 sayfalık özgeçmişle başvuruda bulunmaktır. 

Görüşme ve Mülakar bilgilerine bakıldığında ise, belirli bir adres yer almazken başvuru yapan adaylar arasından gerekli görülenler mülakata çağrılacaktır.

İZENERJİ 35 Daimi Güvenlik Görevlisi alım duyurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)