İzelman ve İzenerji En Az İlköğretim 159 Personel Alıyor

Yayınlanan ilana göre İzelman ve İzenerji farklı unvanlarda istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu adaylar arasından 159 personel alımı yapmaktadır. İlgili adaylar için başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 28.02.2020, 01:07
İzelman ve İzenerji En Az İlköğretim 159 Personel Alıyor

İş arayan vatandaşlar için yeni bir ilanda İzmir İzelman ve İzenerjiden geldi. Yayınlanan ilana göre farklı unvanlarda istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu adaylarında başvurularının kabul edildiği 159 personel alımı yapılmaktadır.

İzmir İzelman A.Ş yayınladığı ilan ile 25 personel alımı yaparken, İzenerji 134 personel alımı ilanı vermiştir. Aşağıda başvuru şartları ve detayları verilen ilana başvuru yapmak isteyen adaylar (CV-Mail) yoluyla başvurularını gerçekleştireceklerdir.

Alınacaklarda unvanlar neler; Ambar memuru, Elektrik teknikeri, Elektrik teknolojisi teknikeri, İngilizce öğretmeni, İnşaat teknikeri, Psikolog, Hemşire, İmam, İstatistikçi, Büro personeli, Diyetisyen, Büro personeli, Şoför, Danışman personeli, İmam, Gıda dağıtım personeli, Hayvan bakıcısı, Personel sorumlusu, Temizlik görevlisi ve Vasıfsız işçi alımları yapılacaktır.

Başvuru genel şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az ilköğretim mezunu olması, Askerlik hizmetini yapmış olması, İzmir ilinde en az 1 yıldır ikamet ediyor olması, İşini yaparken sağlık engelinin bulunmaması gerekmektedir. Başvuru tarihleri ise İzelman için 2 Martta bitecek olup İzenerji için başvurular 2 Martta başlayacak olup 4 Mart 2020 tarihinde sona erecektir.

İzenerji 134 personel alımı; Büro personeli olarak alınacak adaylar en az lise mezunu olmalı, bilgisayar ve ofis malzemelerini kullanabilmelidir. Diyetisyen ise beslenme ve diyetetik mezunu olmalıdır. Elektrik teknikeri ilgili bölümlerden MYO yada lisans mezunu olmalıdır. Elektrik teknolojisi teknikeri üniversitelerin elektrik teknolojisi bölümünden mezun olmalıdır. Hemşire ise en az meslek lisesi mezunu ve mümkünse bayan olan adaylar arasından başvuru kabul edilecektir.

İzelman 25 personel alımı; Elektrik elektronik teknolojisi teknisyeni, motorlu araç teknolojisi teknisyeni, metal işleri teknisyeni, oto bakım onarımcısı, otomotiv boya ustası, çelik kaynakçısı, otomotiv elektrikçisi, arıza tespit ve giderme elemanı alınacaktır.

TC vatandaşı olan, 40 yaşından gün almamış, en az ilköğretim mezunu olan, en az bir yıllık tecrübesi olan, en az 1 yıldır İzmir’de ikamet eden, askerliğini yapmış ya da muaf olan, başvuru yaptığı mesleğe ilişkin ustalık belgesi ya da mesleki yeterlilik belgesine sahip adaylar başvuru yapabilecektir.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar İŞKUR üzerinden veya İzelman, İzenerji A.Ş takip etmeleri durumunda başvurularını gerçekleştirebilir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)