İzelman Şehir Plancısı Alımı Yapılacak

Şehir Plancısı Alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanı duyurularında İzmir belediyesi İzelman kurumuna daimi olarak 1 adet Şehir Plancısı alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 27.03.2021, 20:00 28.03.2021, 10:00
İzelman Şehir Plancısı Alımı Yapılacak

İzelman Şehir Plancısı Alımı Yapılacak

Şehir Plancısı Alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanı duyurularında İzmir belediyesi İzelman kurumuna daimi olarak 1 adet Şehir Plancısı alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir İzelman Şehir Plancısı alımı ilanı son başvuru tarihi 29.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bay ve bayan bütün adayların personel@izelman.com.tr mail adresine fotoğraflı olarak bir sayfalık özgeçmişlerini yollamaları gerekmekte.

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İzelman Şehir ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - İzelman Şehir ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - İzelman Şehir Plancısı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - İzelman Şehir Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - İzelman Şehir Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - İzelman Şehir Plancısı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - İzelman Şehir Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - İzelman Şehir Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - İzelman Şehir Plancısı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İzelman Şehir Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İzelman Şehir Plancısı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İzelman Şehir Plancısı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İzelman Şehir Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İzelman Şehir Plancısı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İzelman Şehir Plancısı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)