İzelman KPSS Şartsız Büro Memuru Alımı Yapılacak

Büro Memuru Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir büyükşehir belediyesine bağlı olan İzelman kurumuna Büro Memuru alımı yapılması gerekiyor.

Kamu Personeli Alımı 03.02.2021, 12:09 04.02.2021, 00:20
İzelman KPSS Şartsız Büro Memuru Alımı Yapılacak

İzelman KPSS Şartsız Büro Memuru Alımı Yapılacak

Büro Memuru Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir büyükşehir belediyesine bağlı olan İzelman kurumuna Büro Memuru alımı yapılması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Büro Memuru Alımı ilanı son başvuru tarihi 04.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan adayların personel@izelman.com.tr mail adresine fotoğraflı bir sayfalık özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - KPSS Şartsız Büro ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - KPSS Şartsız Büro ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - KPSS Şartsız Büro ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - KPSS Şartsız Büro ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - KPSS Şartsız Büro ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - KPSS Şartsız Büro ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - KPSS Şartsız Büro ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - KPSS Şartsız Büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - KPSS Şartsız Büro ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - KPSS Şartsız Büro ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. KPSS Şartsız Büro ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. KPSS Şartsız Büro ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. KPSS Şartsız Büro ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. KPSS Şartsız Büro ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. KPSS Şartsız Büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. KPSS Şartsız Büro ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)