İzelman Genel Hizmetler Kurumu Güncel Harita Mühendisi Alımı İlanı

2021 kamu mühendis alımı ilanları kapsamına yayını yapılan İzmir iş ilanları ile birlikte İzelman kurumu daimî KPSS şartsız harita mühendisi alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 04.10.2021, 06:12 05.10.2021, 07:16
İzelman Genel Hizmetler Kurumu Güncel Harita Mühendisi Alımı İlanı

Son dakika 2021 kamu mühendis alımı ilanları için başvuracak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları şartı bulunmakta.


Kamu İşçi Alımı Başvuru Bilgileri


İzelman İzmir memur alımı ilanları için son başvuru tarihi 5.10.2021.

Harita mühendisi alımı için başvuracak kişilerin aşağıda bulunan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekmekte.

basvuru@izelman.com.tr


Başvuru Şartları

Kamu kurumu alımları için başvuranların ulaşım planlama ve projelerinde bilgi sahibi olması, kamusal haklardan mahrum bırakılmamış olmaları ve mesleği ile ilgili programları iyi derecede kullanmaları gerekmekte.

2021 mühendis alımları kapsamında tüm başvuru sahiplerinin ulaşım ve çevre ilişkisi genelinde dünya kapsamı içinde güncel yenilikleri takip etmesi ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

KPSS şartsız memur alımı için bütün vatandaşların akademik araştırmalara ilgili, harita alanında bilgi taraması gerçekleştirerek yeni teknolojileri öğrenmesi ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İzmir belediyesi işçi alımı kapsamında çalışmak isteyenlerin esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilmesi, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve sorumluluk sahibi olmaları ayrıca iş birliği ve ekip çalışmasına yatkın olmaları gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı