İZELMAN Bünyesine Personel Alımı

Kamu kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. İzmir iş ilanları genelinde yayınlanan ilanlarda İzmir Büyükşehir belediyesi İZELMAN bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 adet personel alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 09.12.2020, 11:17 10.12.2020, 00:11
İZELMAN Bünyesine Personel Alımı

İZELMAN Bünyesine Personel Alımı

Kamu kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. İzmir iş ilanları genelinde yayınlanan ilanlarda İzmir Büyükşehir belediyesi İZELMAN bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 adet personel alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir İZELMAN personel alımı ilanı son başvuru tarihi 11.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adayların personel@izelman.com.tr mail adresine fotoğraflı bir sayfalık özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

Resmi ilanın linki aşağıdadır.

https://media.iskur.gov.tr/42602/izmir-izelman-gen-hiz-tic-a-s-11-12-2020.pdf

ALIM YAPILAN KADROLAR

2 adet Bilgisayar proramcısı

1 adet resim iş öğretmeni

1 adet büro elemanı

1 adet yazılım mühendisi

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İzmir İZELMAN personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İzmir İZELMAN personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İzmir İZELMAN personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İzmir İZELMAN personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İzmir İZELMAN personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İzmir İZELMAN personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İzmir İZELMAN personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. İzmir İZELMAN personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. İzmir İZELMAN personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. İzmir İZELMAN personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. İzmir İZELMAN personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İzmir İZELMAN personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - İzmir İZELMAN personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - İzmir İZELMAN personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)