İzdeniz Kurumuna KPSS'siz Sınavsız Memur Alımı Yapılacak

KPSS Şartsız memur alımı kapsamında açıklanmış olan iş ilanları bilgisinde İzmir belediyesi İZDENİZ deniz işletmeciliği bünyesine kadrolu büro personeli alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 02.12.2021, 06:20 04.12.2021, 00:33
İzdeniz Kurumuna KPSS'siz Sınavsız Memur Alımı Yapılacak

İzmir iş ilanları kapsamında iş başvurusu yapmak isteyenlerin 4 yıllık üniversite mezunu olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve marina tecrübesine sahip olmaları gerekiyor.


İZDENİZ MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


İzdeniz büro görevlisi için son başvuru tarihi 03.12.2021 olarak bildirildi.

Deniz işletmeciliği kuruluşu başvuru işlemleri yapmak isteyenlerin aşağıda yazılan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları şartı bulunuyor.

izdenizcv@izdeniz.com.tr


KPSS’siz MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Belediye işçi alımı kapsamında açıklanmış bilgilerde başvuru yapmak isteyenlerin ortaya çıkan bulguların aksiyonlarının takibinin ve kontrolünün sağlanmasını yapmalı, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve risk değerlendirme çalışmalarının yapılması gerekiyor.

Bütün bay ve bayan adayların müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işleri yapması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, dış görünümüne özen göstermesi ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Görev almak isteyen bütün vatandaşların yönetici asistanlığı pozisyonunda tecrübeli olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, analitik düşünen, çözüm odaklı olmaları ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

İş ilanları için çalışmak isteyenlerin dinamik bir şekilde ekip çalışmasına uygun olması, Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı