İTÜ 16 Akademik Personel Alımı İlanı Başvuru Kılavuzu Yayımlandı

İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörlüğü imzası ile farklı birimlerde gerçekleştirilmek üzere öğretim görevlisi alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 05.09.2019, 08:25
İTÜ 16 Akademik Personel Alımı İlanı Başvuru Kılavuzu Yayımlandı

Kurum ve kuruluşlar ile birlikte en fazla istihdam ilanı yayımlayan birimlerin başında gelen üniversitelerin personel alımı ve işçi alımı süreçlerinin dışında devam eden öğretim görevlisi alımı süreçleri de devam ediyor.

Söz konusu ilanlar her birim ve fakültelerin ilgili dekanlıkları tarafından tespit ve analiz edilirken, ihtiyaçlara mahsuben de gerekli alımlara dair unvan, kontenjan ve pozisyon bilgileri de belirlenerek kamuoyunun bilgisine sunuluyor.

Yayımlanan son ilanlardan edinilen bilgilere göre İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörlüğü tarafından onaylanmak sureti ile İTÜ akademisyen alımı ibaresi ile öğretim görevlisi ilanına çıkılmıştır.

Bahsi geçen akademisyen alımı ilanı için verilen unvan ve kontenjan bilgilerinde yer alan ifadelere göre; İşletme Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi ve Mühendislik Fakültesi olmak üzere üç farklı fakültede toplamda 16 akademisyen alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen akademisyenlerin ve akademisyen adaylarının en geç 20.9.2019 tarihine kadar ilgili dekanlıklara başvurularını teslim etmeleri gerekmektedir.

İTÜ 16 Akademik Personel Alımı İlanı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)