İTKİB Şoför Alımı Yapacak

Şoför alımı yapılması için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet şoför alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 19.12.2020, 12:22
İTKİB Şoför Alımı Yapacak

İTKİB Şoför Alımı Yapacak

Şoför alımı yapılması için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet şoför alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İTKİB Şoför Alımı son başvuru tarihi 22.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvurmaları gerekiyor.

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği

Çobançeşme Mevkii, Sanayi Caddesi Dış Ticaret Kompleksi B Blok Kat:3 Yenibosna Bahçelievler / İSTANBUL

Telefon Bilgisi: 0(212) 454 02 70

İnternet adresi bilgisi www.itkib.org.tr

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İTKİB Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İTKİB Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İTKİB Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İTKİB Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İTKİB Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İTKİB Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İTKİB Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. İTKİB Şoför alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. İTKİB Şoför alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. İTKİB Şoför alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. İTKİB Şoför alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İTKİB Şoför alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - İTKİB Şoför alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - İTKİB Şoför alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)