İtfaiye Müdürlüğüne Kura İle İtfaiye Şoförü Alımı

İtfaiye Şoförü Alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Rize Kaçkar itfaiye müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet İtfaiye Şoförü alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 10.02.2021, 10:59 12.02.2021, 01:08
İtfaiye Müdürlüğüne Kura İle İtfaiye Şoförü Alımı

İtfaiye Müdürlüğüne Kura İle İtfaiye Şoförü Alımı

İtfaiye Şoförü Alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Rize Kaçkar itfaiye müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet İtfaiye Şoförü alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Rize Kaçkar İtfaiye Müdürlüğü İtfaiye Şoförü alımı ilanı son başvuru tarihi 12.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekiyor. Bu nedenle İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayıp yeni sekmede açarak başvurunuzu yapınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005873279

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Rize Kaçkar ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Rize Kaçkar ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Rize Kaçkar ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Rize Kaçkar ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Rize Kaçkar ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Rize Kaçkar ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Rize Kaçkar ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Rize Kaçkar ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Rize Kaçkar ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Rize Kaçkar ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Rize Kaçkar ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Rize Kaçkar ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Rize Kaçkar ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Rize Kaçkar ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Rize Kaçkar ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Rize Kaçkar ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Rize Kaçkar ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Rize Kaçkar ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)