İtfaiye Eri Alımı İlanları 55 KPSS Puanı Şartı Bulunuyor

Kamu kurumu itfaiye eri alımı iş ilanları bilgisi yayınlandı. İş ilanı içeriğinde Akıncılar belediyesi başkanlığı birimleri içinde çalıştırılmak üzere 1 adet itfaiye eri alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 15.07.2021, 00:37
İtfaiye Eri Alımı İlanları 55 KPSS Puanı Şartı Bulunuyor

55 KPSS Puanı İle İtfaiye Eri Alımı

Yayınlanan ilanlarda itfaiye eri ilanına başvuru işlemi yapacak olan bay kişilerin ilgili bölümden mezun olması ve KPSS 55 puan almış olması zorunludur.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Başvuracak olan kişilerin akincilar.bel.tr adresinden başvuru formunu indirmeleri gerekmekte.

Akıncılar belediyesi 1 adet itfaiye eri alımı ilanı son başvuru tarihi 29.07.2021 olarak bildirilmiştir.

Akıncılar belediyesi başkanlığı 1 adet itfaiye eri alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmanız gerekiyor.

Akıncılar ilçesi Fikret Tekin Caddesi No: 2

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


•    İtfaiye Akıncı bel yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

•    İtfaiye Akıncı bel ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

•    İtfaiye Akıncı bel yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1.    İtfaiye Akıncı bel duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2.    İtfaiye Akıncı bel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3.    İtfaiye Akıncı bel yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı