İSTON 5000 TL Maş İle Personel Alımı

İSTON personel alımı yapmak için personel alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda İstanbul büyükşehir belediyesine bağlı olan İstanbul Beton Elemanları ve Hazır Beton Fabrikaları San. ve Tic. A.Ş kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 07.11.2020, 10:45 08.11.2020, 12:59
İSTON 5000 TL Maş İle Personel Alımı

İSTON 5000 TL Maş İle Personel Alımı

İSTON personel alımı yapmak için personel alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda İstanbul büyükşehir belediyesine bağlı olan İstanbul Beton Elemanları ve Hazır Beton Fabrikaları San. ve Tic. A.Ş kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacak.

BAŞVRU BİLGİLERİ

İSTON personel alım ilanı son başvuru tarihi 9.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Yayınlanmış olan ilana başvurmak isteyen kişilerin başvurularını https://kariyer.ibb.istanbul/ internet adresi üzerinden yapmaları gerekiyor.

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. 1 adet İnşaat Mühendisi Alımı

2. 1 adet Maliyet muhasebesi şefi alımı

3. 1 adet entegrasyon şefi alımı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İSTON personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İSTON personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İSTON personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İSTON personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İSTON personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İSTON personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İSTON personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. İSTON personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. İSTON personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. İSTON personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. İSTON personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İSTON personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - İSTON personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - İSTON personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - İSTON personel alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - İSTON personel alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - İSTON personel alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - İSTON personel alımı ilanına başvuracak kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - İSTON personel alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - İSTON personel alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - İSTON personel alımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ersan bulut 7 ay önce
Acil işe ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olabilirmisin