İstihkam Komutanlığı Engelli Personel Alımı İlanları

DKK Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı tarafından iki farklı pozisyonda görevlendirilecek engelli personeller için istihdam ilanına çıkıldı.

Kamu Personeli Alımı 02.09.2019, 08:37
İstihkam Komutanlığı Engelli Personel Alımı İlanları

Türkiye’de yer alan ve aktif hizmet faaliyetlerine devam kamu kurum ve kuruluşlarının dışında, istihdam seferberliği kapsamında özel sektörün de payı artarak devam ediyor. Son dönemde yayımlanan ilanlardan ve başvuru yapan adayların sayısından ise kamu kurumlarının revaçta olduğu istatistiklerle sabit bulunuyor.

Kamu kurumları içerisinde görevlendirilmek üzere hem istihdam sahasının genişlemesi hem de kurumun hizmetlerinde aksama olmaması için yapılan personel alımı ve işçi alımı süreçleri dahilinde bir yeni ilan daha yayımlandı.

DKK İstihkam Komutanlığı Personel Alıyor

DKK Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı olarak çıkılan personel alımı ilanında adaylara başvurulara dair bilgiler sunulurken, görevlendirmelerin yapılacağı şube olarak ise DKK Gölcük Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı işaret edildi.

Unvan ve Kontenjanlar

Söz konusu personel alımları dahilinde belirtilen ve adaylara ilan edilen bilgilerde yer alan ifadelere göre 1 kişilik kontenjan ile sınırlı olmak üzere Reklam Tabelacı ve 1 kişi ile sınırlı olmak üzere Oto Döşemecisi personeli alınacaktır.

Başvuru Şartları

DKK İstihkam Komutanlığı personel alımı ilanlarına başvuru yapacak olan adayların engelli personel kriterlerini haiz olması gerekirken; Reklam Tabelacı alımı için başvuru yapacak olan adayların 00005129595 numaralı İŞKUR ilan numarası ile alımlara dar süreçleri ve özel şartları takip etmeleri gerektiği açıklandı.

Oto Döşemecisi alımı için başvuru yapacak olan adayların ise; 00005129619 numaralı İŞKUR ilanını takip ederek kamu personeli alımı ilanlarına başvurularını tamamlamaları mümkün olacaktır.

İlgili ilanlara başvuru yapabilmek için son gün 6.9.2019 tarihi olarak verilmiş olup; adayların seçilmesi ise 25.9.2019 saat 15:00-16:00 arasında Gölcük Bakım Onarım ve İstihkam K.lığı Toplantı Salonu Gölcük/KOCAELİ adresinde yapılacak olan kura sonucu tayin edilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)