İstanbul ve Ankara dahil 26 Şehre İŞKUR'dan Personel Alımı

İstanbul ve Ankara dahil 26 Şehre İŞKUR'dan Personel Alımı Başvuruları Başladı. İlgilenen adaylar için başvurular başlamış olup başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Tüm detaylar haberimizde...

Kamu Personeli Alımı 06.07.2020, 13:20 06.07.2020, 14:21
İstanbul ve Ankara dahil 26 Şehre İŞKUR'dan Personel Alımı

Tecrübe Şartı Yok. İstanbul ve Ankara dahil 26 Şehre İŞKUR'dan Personel Alımı Başvuruları Başladı

İŞKUR üzerinden duyurular yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 26 farklı şehre personel alımı yapılacağına yer verildi.

İŞKUR 'dan farklı şehirlere personel alımı.

Türkiye İş Kurumu resmi internet adresi üzerinden duyuru yayımlandı. Hafta sonu yayımlanan duyurularda , farklı şehirlere en az ilkokul mezunlarındna personel ve işçi alımı yapılacağına yer verildi. Günlük 89 TL ile çalıştırmak üzere yapılan personel ve işçi alımında başvurular internet üzerinden alınmaya başladı. Biz de kamubulteni.com olarak bu yazımızda personel alımı ilanlarının başvuru bilgilerine yer verdik.

İşkur aracılığıyla yayımlanan işbaşı eğitim ve mesleki eğitim kurslarına alınacak adaylar, önce eğitime alınacak. İş başında eğitime alınacak adaylar en fazla 6 ay eğitim gördükkten sonra işi öğrenmei durumunda işe başlayacak ve hem iş hem meslek sahibi olmuş olacak.

GÜNLÜK 89 TL İLE

İŞKUR resmi internet adresi üzerinden yayımlanan duyuruda kurs süresinde personelin maaşının İşkur tarafından ödeneceğine yer verilirken , işçiye yapılacak ödemeler ve destekler şu şekilde sıralandı:

BAŞVURU

İlana başvuru yapmak isteyen adayların esube.iskur.gov.tr adresine gitmesi gerekmektedir. İŞKUR e sube sayfasında iş arayan kısmından giriş yapacak adaylar, daha sonra üst menüde bulunan ONLİNE İŞLEMLER kısmına tıklayacak ve aşağıraki resimde görülen adımları takip ederek kurs başvuru sayfasına gidecek.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Zeki kurt 10 ay önce
Ilkokul muzunuyom çay temizlik işi varsa calisirim
Emrullah ipekten 10 ay önce
İlkukol mezunuyom temizlik işi varsa çalışırım