İstanbul Üniversitesine Güvenlik Görevlisi Alımı

İstanbul Üniversitesi tarafından personel alımı için iş ilanı yayınlandı. İstanbul Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere İŞKUR üzerinden Güvenlik Görevlisi Alımı için personel alım ilanı yayınladı.

Kamu Personeli Alımı 27.08.2020, 00:06 27.08.2020, 12:40
İstanbul Üniversitesine Güvenlik Görevlisi Alımı

İstanbul Üniversitesine Güvenlik Görevlisi Alımı

İstanbul Üniversitesi tarafından personel alımı için iş ilanı yayınlandı. İstanbul Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere İŞKUR üzerinden Güvenlik Görevlisi Alımı için personel alım ilanı yayınladı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Son başvuru tarihi 31.08.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvurmak isteyen bay ve bayan adaylar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekiyor. bu nedenle İŞKUR sitesine şifrenizle giriş yapınız. Daha sonra İŞ ARAMA bölümünde İLAN NO kısmına 00005648543 numarasını yazarak ARA butonuna basınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

KURA TARİHİ VE YERİ

A..Noter kurasına katılacak olanların isim listesi 01/09/2020  günü (http://istanbulc.edu.tr ile http://personel.istanbulc.edu.tr) internet adresinde DUYURULAR kısmında yayınlanacaktır.

B..Noter huzurunda kura çekimi 04/09/2020 Cuma günü saat 10:30 da İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkesi kapalı spor salonunda (Üniversite Mah. Bağlariçi Cad No:7 Avcılar-İstanbul)yapılacaktır.

İSTENİLEN BELGELER NEDİR

a..) Tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

b..) Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

c..) Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

d..) Başvuru yapan erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

e..) Bay bayan tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

f..) 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

g..) Sürücü ehliyet belgesinin aslı veya noter onaylı sureti gerekmektedir. Sürücü belgesinin aslı gösterilmek üzere kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

Güvenlik Görevlisi alımı için aranan şartlar

1..) Tüm Adayların 24 saat esasına göre vardiyalı çalışmalarına ve dış mekanda çalışmalarına engel durumunun olmaması gerekmektedir.

2..) Adayların 40 yaşını aşmamış olmaları gerekmektedir.

3..) Güvenlik görevlisi ilanı için adayların 5188 sayılı Kanun Gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak-temel eğitim sonrası kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması.

4..) Güvenlik görevlisi ilanı için başvurmuş tüm adayların Gece veya Gündüz 8 ve 12 saatlik vardiyalı sistemde Üniversitemizin tüm yerleşkelerinde dış mekânlarda çalışmaya engel durumunun olmaması gerekiyor.

5..) Güvenlik görevlisi ilanı için adayların en az 170 cm boyunda olması, adayın boyundan 15>Kilo-Boy-100 belirtilen formüle göre 15 birimden fazla olmaması gerekmektedir.

6..) Adayların, başvurunun son günü itibarıyla meslek kollarına uygun olarak talep edilen eğitim durumu ve özel şartları haiz olması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)