İstanbul Üniversitesi Sürekli 42 Yaşlı Bakım Personeli Alımı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa yayınladığı ilan ile sürekli 42 yaşlı bakım personeli alıyor. Başvuruya en az lise mezunu adaylar arasından alınmakta olup İŞKUR üzerinden online başvuru yapabilirsiniz. İşte tüm detaylar…

Kamu Personeli Alımı 09.04.2020, 10:40
İstanbul Üniversitesi Sürekli 42 Yaşlı Bakım Personeli Alımı

Sürekli yaşlı bakım personeli alımı için İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü istihdam edilecek 42 kamu işçisi için unvan dağılımları 30 yaşlı bakım personeli ile 12 temizlik görevlisi alımı yapılmaktadır. Adayların başvuru şartları ve iş ilan numarası aşağıda verilmiştir.

Başvuru şartları neler; Adayların T.C vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, 18 ile 35 yaş aralığında olması, en az lise mezunu olması, hijyen belgesine sahip olması, vardiyalı çalışma sistemine uygun olması gerekmektedir.
30 Hasta yaşlı bakım personeli elamanı için yukarıda verilen genel şartları taşıyor olması ve ilanda yer alan özel şartlara haiz olması gerekmektedir. Alınacak hasta yaşlı bakım personeli üniversite hastanesinin yoğun bakım ünitelerinde istihdam edileceklerdir.

Başvuru şekli nasıl; Adaylardan kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, fotoğraf, askerlik belgesi ve SGK kaydı istenmektedir. Başvuruları kabul edilen adaylar yukarıdaki evraklarla birlikte başvuru sonrası evrakları teslim etmek zorundadır.

Temizlik görevlisi alımı için İŞKUR iş ilan 00005479730 numaralı ilana yapabilir.

Hasta ve Yaşlı Bakım elamanı için İŞKUR iş ilan 00005479694 numaralı ilana yapılacaktır.

Son başvuru tarihi 10 Nisan 2020 tarihi olarak verilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Türkan eraslan 1 yıl önce
Mutfak işi olabilir bulaşık usta yardımcısı