İstanbul Üniversitesi Hastanesine Hastane Hizmetlisi Alımı

İstanbul Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı yapmak için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmakta olan ilanlarda İstanbul Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 11 adet hastane Hizmetlisi alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 03.11.2020, 11:57
İstanbul Üniversitesi Hastanesine Hastane Hizmetlisi Alımı

İstanbul Üniversitesi Hastanesine Hastane Hizmetlisi Alımı

İstanbul Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı yapmak için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmakta olan ilanlarda İstanbul Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 11 adet hastane Hizmetlisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İstanbul Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı ilanına son başvuru tarihi 6.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Yayınlanmış bulunan ilana başvurular İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılması zorunludur. Başvuruda bulunmak isteyen adayların İŞKUR sitesine giriş işlemini yaptıktan sonra aşağıda bulunmakta link üzerinden başvurularını yapması gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005751950

EĞİTİM ŞARTLARI

Lise ve Dengi Okul Engelli Bakımı

Lise ve Dengi Okul Hasta Bakımı

Lise ve Dengi Okul Yaşlı Bakımı

Lise ve Dengi Okul Ebe Yardımcılığı

Lise ve Dengi Okul Hemşire Yardımcılığı

Lise ve Dengi Okul Sağlık Bakım Teknisyeni

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İstanbul Üniversitesi hastane Hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İstanbul Üniversitesi hastane Hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İstanbul Üniversitesi hastane Hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İstanbul Üniversitesi hastane Hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İstanbul Üniversitesi hastane Hizmetlisi İstanbul Üniversitesi hastane Hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İstanbul Üniversitesi hastane Hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İstanbul Üniversitesi hastane Hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. İstanbul Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. İstanbul Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. İstanbul Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. İstanbul Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İstanbul Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - İstanbul Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - İstanbul Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)