İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Sözleşmeli Bilişim Personeli İlanı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü tarafından Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapılacağına dair bir yeni ilan yayımlandı.

Kamu Personeli Alımı 10.09.2019, 06:35 10.09.2019, 14:56
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Sözleşmeli Bilişim Personeli İlanı

Türkiye genelinde devam eden ve özellikle sözleşmeli personel alımı süreçlerinde yaşanan yoğun istihdam süreci kapsamında yen personel alımı ve işçi alımı ilanları yayımlanmaya ve adaylar bilgilendirilmeye devam ediyor.

Yayımlanan her ilanda belirtilen özel şartın, ilanı hazırlayan kurum için önemli bir referans noktası olması sebebi ile, adayların bahsi geçen ilanlarda yer alan her özel şarta uymak için gayret sarf etmesi, tercih sebebi olmaktadır.

Son dönemde yayımlanan ilanlara bugün Resmi Gazete’de yayımlanarak eklenen bir yeni personel alımı ilanında yer alan bilgilere göre ise; bu sefer istihdam yapacak kurum adı olarak İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü tayin edilmiştir.

İlanda geçen detaylara göre; adayların toplamda 7 kişilik kontenjan ile istihdam edileceği açıklanmakta olup; ilgili başvurular ise Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamı olarak yapılacak unvana dair kabul edilecektir.

Başvuru yapacak olan adayların aşağıda yer alan başvuru kılavuzunda yer alan belgeler ile birlikte İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Personel Daire Başkanlığı Rektörlük Binası K: 3 Avcılar/İSTANBUL adresine 24.9.2019 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Hem şahsen hem de vaktinde yetiştirebilmek kaydı ile posta şeklinde yapılan başvurular kabul edilecektir.

2018 KPSS P3 puan türünde skor sunamayan adayların KPSS puanları 70 olarak hesaplanacaktır. İlanda yer alan özel şartların tamamına uygun olmak, kurum tarafından talep edilen en önemli hususların başında gelmektedir.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı ilanı için tıklayınız.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Veysel Altun 11 ay önce
Bence dolmaya bakılmamalidir nice yiğitler var orta okul mezunu taşı siksalar suyunu çıkarırlar bide bakıyorum bazı lise diploması olanlara ayakta öluyolar orta okul mezunu da alınması lazım !!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@