İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Sağlık Personeli Alımı

Sağlık Personeli Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde görevlendirilmek üzere hemşire alımı, ebe alımı, sağlık teknikeri alımı ve röntgen teknisyeni alımı olmak üzere 163 adet sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 05.12.2020, 12:52
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Sağlık Personeli Alımı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Sağlık Personeli Alımı

Sağlık Personeli Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Sağlık İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde görevlendirilmek üzere hemşire alımı, ebe alımı, sağlık teknikeri alımı ve röntgen teknisyeni alımı olmak üzere 163 adet sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sağlık personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 10.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün adayların www.istanbulc.edu.tr ve https://personel.istanbulc.edu.tr/adresindeki Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak kuruma şahsen başvurmaları gerekiyor.

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?fb244e7e-a963-4dd8-a10f-634be0df37ec

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sağlık personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sağlık personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sağlık personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sağlık personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sağlık personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sağlık personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sağlık personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)