İstanbul Üniversitesi 7-14 Bin Arası Maaş İle Kamu Personel Alımı

Üniversite personel alımı kapsamında güncel olarak yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde İstanbul üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 8 gemi adamı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 24.11.2021, 10:43 26.11.2021, 00:08
İstanbul Üniversitesi 7-14 Bin Arası Maaş İle Kamu Personel Alımı

İstanbul iş ilanları için başvuracakların en az Sınırlı Vardiya Zabiti ehliyetine sahip olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve En az ROC Belgesine sahip olmaları gerekiyor.


İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞÇİ ALIMI


Gemi personeli alımı son başvuru tarihi 27.11.2021 olarak açıklanmıştır.

Gerekli başvuru işlemleri aşağıda yazılı olan resmi kurum sitesi üzerinden yapılacaktır.

https://pbys.istanbul.edu.tr/basvuru


ÜNİVERSİTE PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Bütün başvuru yapanların temel STCW belgelerine sahip olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, Geçerli Gemi Adamı Sağlık Raporuna sahip olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Üniversite işçi alımı kapsamında başvuru yapacakların en az ilkokul mezunu olması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, Su Ürünleri Ruhsat Tezkeresi (Sarı Kağıt) sahibi olması gerekiyor.

Kamu personel alımı genelinde iş başvurusu yapacakların Trol ve Algarna Operasyonlarına hakim olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, Trol ve Algarna İmalatı ve tamiri yapabilmesi ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.


SINAV KONULARI, YERİ VE TARİHİ


Başvuruları kabul edilen adayların başarı sıralamasının belirlenmesi için komisyon tarafından yazılı, sözlü ve uygulamalı sınav yapılacaktır. Sınav konuları uzmanlık konularına uygun olarak başvurduğu pozisyonun teknik ve özel şartlarında belirtilen tüm konuları ve hususları kapsayacaktır.

Yazılı Sınav 08 Aralık 2021 tarihinde saat 10:00 -11:00 arasında, Sözlü Sınav 08 Aralık 2021 tarihinde saat 14:00-17:00 arasında, Uygulamalı Sınav 13 Aralık 2021 tarihinde saat 11:00-15:00 arasında yapılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı