İstanbul Üniversitesi 38 Hasta Bakım Personeli Alımı! İlan Kılavuzu

Yayımlanan ilan ile İstanbul Üniversitesi 38 Hasta Bakıcı ve Temizlik personeli alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İlan kılavuzu ekte olup detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 16.09.2019, 13:15 16.09.2019, 18:21
İstanbul Üniversitesi 38 Hasta Bakım Personeli Alımı! İlan Kılavuzu

Üniversitelerde yeni eğitim ve öğretim yılında kamu personel alımı ilanları günlük verilmektedir. Kamu kuruluşu olan üniversitelerin personel ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile yeni ilanla İstanbul Üniversitesi Hasta Bakıcı ve Temizlik personeli istihdam edeceğini duyurdu.

ÜNİVERSİTE PERSONEL ALIMI KADRO DAĞILIMI

Yayımlanan ilana göre 2 unvan 3 farklı birimde istihdam edilecek 38 hasta bakıcısı ve temizlik personeli unvan bilgilerine göre Hastanede 6 kişi, temizlik görevlisi 8 kişi ve temizlik görevlisi ile hasta bakıcı olarak hastane hizmetlisi olarak görev alacaklardır.

BAŞVURU ŞARTLARI İLE SÜREÇ

Temizlik görevlisi personeli şartları; En az ilkokul mezunu olması, 35 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. Hasta bakıcı personeli alım şartında ise en az ilkokul en fazla lise mezunu olması, 18 ila 35 yaş aralığında olması şartları aranıyor. Bunun yanı sıra alımlar sürekli işçi statüsünde yapılacak olup 26 Eylül 2019 tarihinde saat 10;30’da İstanbul Üniversitesi resmi web sayfasında kuraya dahil isimler duyuruya çıkılacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen ilgili adaylar İŞKUR Türkiye İş Kurumu resmi web sayfası üzerinden ( iş arayan bölüme TC kimlik numarası ve şifresini girerek ) ilana başvurusunu tamamlamış olacaktır. Hasta bakıcı alımı ve temizlik personeli alımı 20 Eylül 2019 tarihinde sona ermektedir.

İstanbul Üniversitesi Hasta Bakıcı ve Temizlik personeli sürekli işçi alımı ilanını tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ramzan cengiz 2 yıl önce
20 nisan 2000 dogudum uzman ola bilirmiyim