İstanbul Üniversitesi 25 Hemşire Alım İlanı Yayımlandı

Sağlık personeli ve hemşire alımı süreçleri kapsamında İstanbul Üniversitesi’ne çok sayıda hemşire alımı yapılacağı ilan edildi.

İstanbul Üniversitesi 25 Hemşire Alım İlanı Yayımlandı

İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri ve Araştırma Merkezi’nde görevlendirilmek üzere istihdam edilmesi gündeme gelen sağlık personelleri alımları hakkında hem kontenjan ve unvan hem de başvuru sürecine dair detaylı bilgiler ilgili adaylara sunuldu.

Yayımlanan ilanda öncelikli olarak alımların yapılacağı unvan ve kontenjan bilgilerine dair genel bilgilendirme yapıldı.

Verilen rakamlara göre İstanbul Üniversitesi sağlık personeli alımı için 25 kişilik kontenjan ayrılırken, alımlarının tamamının Hemşire unvanı ile yapılacağı açıklandı.

İstanbul Üniversitesi 25 Hemşire alımı için başvuru yapacak olan adaylardan KPSS puanı talep edilirken, adayların 2018 KPSS P3 puan türünden en az 70 puan elde etmeleri gerektiği ilan edildi.

Üniversiteye başvuru yapacak olan hemşire adaylarının alımlarının sözleşmeli olarak yapılacağı beyan edilirken, adayların istihdamı 657 sayılı devlet memuru kanunu çerçevesinde yapılacaktır.

Başvuru yapacak olan adayların 31 Ağustos 2019 tarihi mesai bitimine kadar başvurularını şahsen ve İstanbul Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına teslim edilmesi gerekmektedir.

İstanbul Üniversitesi Sağlık Personeli Hemşire Alımı Kılavuzu için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 15:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Özlem
Özlem - 3 gün Önce

70 ve üstü puan alan İstanbul üniversitesini niye tercih etsin? Giderim nöbette özelde 4 hastaya bakarım. En azından gidebileceğin temiz bir tuvaletin olur

SAYKOOOOO
SAYKOOOOO @Özlem - 2 gün Önce

YÜZDE YÜZ HAKLISIN 70 ALAN İKİ AY DAHA BEKLER DEVLETE ATANIR