İstanbul Üniversitesi 131 Kamu Personeli Alımı

İstanbul Üniversitesi Resmi Gazetede yayınlamış olduğu ilan ile 131 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurmuştur. Başvurular başlamış olup 23 Ocak 2019 Tarihinde sona erecektir.

İstanbul Üniversitesi 131 Kamu Personeli Alımı

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü yayınlanan ilana göre Lise mezunu hemşire 100 kişi, Lisans mezunu hemşire 29 kişi lisans mezunu Sosyal çalışmacı 1 kişi lisans mezunu Çocuk gelişimci 1 kişi olmak üzere toplam 131 kişi KPSS en az 50 puan ile sözleşmeli olarak istihdam edilecektir.

İstanbul Üniversitesi personel alımı için aranan şartlar; 100 Hemşire alımı için Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümünden mezun olmak. 2018 KPSS P94 Puan türünden 50 ve üzeri puan almış olmak şartı vardır.

29 Kişi Hemşire olarak alınacak personelin Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olması ve 2018 KPSS B Grubu P3 puan türünden 55 ve üzeri puan almış olması şartı aranmaktadır.

1 kişi Sosyal çalışmacı alımı için adayların Sosyal Hizmetler Bölümü Lisans Mezunu Olması ve 2018 KPSS B Grubu P3 Puan Türünden 70 ve Üzeri Puan almış Olması gerekmektedir.

Çocuk gelişimci 1 kişi Kamu personeli alımı için adayların Çocuk Gelişimi Bölümü Lisans mezunu olmak ve 2018 KPSS B Grubu P3 Puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak gerekiyor.

Sözleşmeli personel alımı için başvuru yapacakların 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) www.istanbulc.edu.tr adresindeki Başvuru Formunu ve Başvuru Dilekçesini eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte İstanbul Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına Şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

İstanbul Üniversitesi Kamu Personeli Alımı ilan metni için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 13:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ipek demir
Ipek demir - 7 ay Önce

Nasıl başvuru yapabiliriz

Yahya dolgun
Yahya dolgun - 7 ay Önce

Öncelikle yaş sınırı esnetilmeli 35 yaşa çıkarılmalı ve askerde terörle mücadeleden dolayı üstün hizmet belgesi alanlara hak tanınması