İstanbul Şehir Hatları Servis Personeli Alımı

Servis Personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde İstanbul şehir hatları AŞ kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 5 adet Servis Personeli alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 06.04.2021, 10:23
İstanbul Şehir Hatları Servis Personeli Alımı

İstanbul Şehir Hatları Servis Personeli Alımı

Servis Personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde İstanbul şehir hatları AŞ kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 5 adet Servis Personeli alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İstanbul şehir hatları Servis Personeli ilanı son başvuru tarihi 09.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://kariyer.ibb.istanbul internet sitesi üstünden online başvuru yapmaları gerekiyor.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Servis Personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Servis Personeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Servis Personeli ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Servis Personeli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Servis Personeli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Servis Personeli ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Servis Personeli ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Servis Personeli ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Servis Personeli ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Servis Personeli ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Servis Personeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Servis Personeli ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Servis Personeli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Servis Personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Servis Personeli ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)