İstanbul Memur, Sağlık Ve Temizlik Personeli Alımı

Kamu alımı için açıklanmış olan iş ilanları duyurusunda İstanbul üniversitesi Cerrahpaşa birimlerine 105 tane işçi, memur, temizlik görevlisi ve sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 16.11.2021, 10:39 20.11.2021, 01:08
İstanbul Memur, Sağlık Ve Temizlik Personeli Alımı

Güncel ilanlar için İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların kurum tarafından açıklanmış olan eğitim şartlarını ve diğer genel şartları taşıması zorunludur.


CERRAHPAŞA PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Üniversiteye personel alımı son başvuru tarihi 23.11.2021 olarak bildirildi.

•    Başvuru işlemleri yapmak isteyenler aşağıda yazılı olan resmi üniversite sitesi üstünden gerçekleştirmeleri gerekiyor.

https://personel.istanbulc.edu.tr


MEMUR VE SAĞLIK PERSONELİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Büro memuru için başvuru yapacakların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi Lisans programlarının birinden mezun olmak 2020 KPSS P3 puan türünden 70 ve Üzeri Puan Almış Olmaları gerekiyor.

2.    Destek personeli alımları için görev almak isteyenlerin Herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu olmak. 2020 KPSS P94 puan türünden 60 ve Üzeri Puan Almış Olmaları gerekmekte.

3.    Sağlık teknikeri alımı için adayların herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ön Lisans Programından mezun olmak 2020 KPSS P93 Puan Türünden 60 ve Üzeri Puan Almış Olmaları şartı bulunuyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı