İstanbul Memur Alımı İlanları

Kamu KPSS'siz memur alımı ilanları geneli içinde yayınlanmış olan kamu personel alımı bilgilerinde İstanbul Beylikdüzü Beleldiyesi memur alımı gerçekleştirecektir.

Kamu Personeli Alımı 07.09.2021, 06:08 08.09.2021, 06:31
İstanbul Memur Alımı İlanları

İstanbul Memur Alımı İlanları

Beylikdüzü belediyesi başkanlığı tarafından açıklanan duyurulara başvuru yapacak kişilerin erkek ve 40 yaşını geçmemiş olmaları gerekmektedir.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Beylikdüzü belediyesi personel alımı ilanları için son başvuru tarihi 8.9.2021.

İstanbul Beylikdüzü ilanları için başvurmak isteyen adaylar başvurularını aşağıda yazılı olan adres üzerinden yapacaktır.

kariyer@beylikduzubelediyesipersonelas.com mail adresine özgeçmiş yollamanız gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.


Başvuru Şartları Nedir?


Beylikdüzü belediyesi memur alımı ilanları için başvuru yapacak olana dayların Türk vatandaşı olması, emekli olmamış olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması ve  askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İstanbul memur alımı ilanları dahilinde çalışmak isteyen vatandaşların beylikdüzü ilçesinde ikamet etmesi, 40 yaşından büyük olmaması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İstanbul iş ilanları için yayınlanan duyurulara başvuru gerçekleştirecek olan şahısların en az lise mezunu olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kamu personel alımı kapsamında Beylikdüzü belediyesinin yayınladığı ilanlara başvuru yapılması için adayların bilgisayar kullanmasını bilmesi, en az B sınıfı ehliyetinin olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


Kamu İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

İkametgah Belgesi.

SGK hizmet dökümü.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı