İstanbul Medipol Üniversitesi 12 Öğretim Görevlisi Alıyor 

İstanbul Medipol Üniversitesi yayınladığı ilan ile 12 Öğretim Görevlisi alımı yapacak. Başvuruya ilişkin şartlar ve tüm detaylar haberimiz ekinde...

Kamu Personeli Alımı 05.07.2019, 19:57 06.07.2019, 03:08
İstanbul Medipol Üniversitesi 12 Öğretim Görevlisi Alıyor 

İstanbul Medipol Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana göre Hazırlık Koordinatörlüğünde görevlendirilmek üzere 12 Öğretim Görevlisi alınacak. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar 4 Temmuz 2019 tarihi ile 19 Temmuz 2019 tarihi arasında istenilen belgeler ile İstanbul Medipol Üniversitesi, Kuzey Kampüs, Hazırlık Koordinatörlüğü (Dil Okulu) kavacık mah. Ekinciler cad:19 Kavacık/İstanbul adresine başvuruda bulunabileceklerdir. Başvuru süresi ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gün olup ilan edilen tarihlerde başvurular şahsen veya posta ile yapılacaktır. Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar kuruma ulaşması gerekmektedir. Postada yaşanan gecikmelerden üniversite sorumluluk almamaktadır. 

Adaylardan istenen şartlar; Batı Dilleri ve Edebiyatları, İngiliz dili ve Edebiyatı, Karşılaştırmalı Edebiyat, Çevrebilimi, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı veya İngilizce Öğretmenliği/İngiliz dili Eğitimi bölümlerinin birinden mezun olmak ve tezli yüksek lisans derecesini tamamlamış olmak. Başvurusu kabul edilen adaylar 24 Temmuz 2019 tarihinde yapılacak olan sınava katılma hakkı kazanacaklardır. Girmiş oldukları sınavın sonuçları ise 25 Temmuz 2019 tarihinde açıklanacaktır. 

Adaylardan istenilen belgelere ve daha fazlasına İstanbul Medipol Üniversitesi resmi internet sayfası duyurular bölümünden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@