İstanbul Konut İmar KPSS’siz Kamu Personel Alımı

KPSS Şartı istenmeden kamu personel alımı için açıklanmış bulunan memur alımı ilanları dahilinde KİPTAŞ İstanbul konut imar kurumu bünyesine KPSS’siz Mimar alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 27.10.2021, 00:17 29.10.2021, 11:17
İstanbul Konut İmar KPSS’siz Kamu Personel Alımı

KİPTAŞ KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    İstanbul KİPTAŞ personel son başvuru tarihi 27.10.2021 tarihine kadar 23:59’a kadar başvurunuzu online yapabilirsiniz.

•    Konut imar plan ve Turizm ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda bulunan link üzerinden iş başvurusu yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


KAMU MİMAR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    KİPTAŞ İstanbul Konut İmar Kurumuna yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

2.    Güncel kamu mimar alımı ilanları için iş başvurusu yapmak isteyenlerin üniversitelerin mimarlık bölümü mezunu olması, MS Office programları ve bilgisayar kullanımı iyi bilmesi, teknik şartnamelere ve mevzuatlara hakim olması gerekiyor.

3.    KPSS Şartsız Kamu Personel Alımı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

4.    Konut imar kurumu (KİPTAŞ) bünyesine Mimar alımı Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

5.    Güncel kamu mimar alımı ilanları için iş başvurusu yapmak isteyenlerin Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

6.    Konut imar plan ve Turizm ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı