İstanbul Kamu Personel Alımı İş İlanları

Kamu memur alımı ilanları genelinde açıklaması yapılmış olan bilgiler içeriğinde İstanbul büyükşehir belediyesi kurumu olan İSPER bünyesine destek personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 01.12.2021, 08:15 04.12.2021, 00:13
İstanbul Kamu Personel Alımı İş İlanları

İstanbul iş ilanları ile başvuru yapmak isteyenlerin en az meslek lisesi mezunu olmaları ve işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması gerekiyor.


İSTANBUL MEMUR ALIMI


Destek personeli alımı son başvuru tarihi 03.12.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemleri için tüm adayların aşağıda yazılı olan kurum internet sitesi üstünden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Belediye işçi alımı kapsamında görev almak isteyenlerin elektrik, elektronik ve haberleşme, bilgisayar bölümü, metal, makine veya motor bölümü mezunu olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları gerekiyor.

Kamu teknisyen alımı geneli içinde başvuru düzenleyeceklerin teknik lise mezunu olması, tercihen EKAT belgesine sahip olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, kriz yönetimi becerisine ve temsil yeteneğine sahip olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Güncel ilanları ile birlikte çalışmak için başvuru işlemlerinde bulunacakların yeni teknolojileri takip edebilmesi, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, Proaktif ve gelişim odaklı olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı