İstanbul İçin Güncel Tekniker Alımı İlanları Yayınlandı

Son dakika tekniker alımı ilanları genelinde bildirisi yayınlanmış bilgilerde İstanbul iş ilanları ile beraber Bayrampaşa belediyesi içerisinde görev verilmek üzere bilgisayar teknikeri alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 27.09.2021, 00:00 28.09.2021, 11:08
İstanbul İçin Güncel Tekniker Alımı İlanları Yayınlandı

İstanbul memur alımı ilan bilgilerinde Baypaş Kurumu içinde çalışmak isteyenlerin yedekleme işlemlerinin yerine getirilmesini sağlamalı.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Baypaş personel alımı için son başvuru tarihi 28.9.2021 olarak bildirildi.

Başvurular aşağıda yazılı e posta adresine mail olarak yapılacaktır.

bayrampasa@baypas.org


Başvuru Şartları


Belediye işçi alımı ilanları için başvurmak isteyen adayların Üniversitelerin tercihen bilgisayar bölümü mezunu olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Yazılım alanında deneyimli olmaları gerekiyor.

Kamu personel alımı için çalışmak isteyen kişilerin tasarım, geliştirme ve alt yapının teknolojik gelişmelere açık olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve dijital dönüşüm stratejisi ve iş ihtiyaçları çerçevesinde uygun çözümler sunabilmeleri gerekiyor.

Kamu işçi alımı ilanları ile birlikte yazılım çözümlerinin mimarisini tasarlamak ve uygulamak, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve yazılım çözümlerini uçtan uca tasarlamak gerekiyor.

Bayrampaşa personel alımı için büyün başvuru sahiplerinin Yeni teknolojileri takip ederek kendini geliştirmesi, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve verimlilik sağlayacak proje önerileri oluşturmak.

Veri tabanlarının yönetim plan, politika, prosedür ve talimatlarının oluşturulmasını sağlamak, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve Kurum tarafından alınacak eğitimler ile sürekli kendini yenilemek gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı