İstanbul Çevre Yönetimi (İSTAÇ) Kamu Personel Alımı

KPSS'siz kamu personel alımı yapılması için yayını gerçekleştirilmiş olan iş ilanları duyurusunda İstanbul çevre yönetimi (İSTAÇ) bünyesine SAP uzmanı alınacak.

Kamu Personeli Alımı 28.10.2021, 07:55 31.10.2021, 00:13
İstanbul Çevre Yönetimi (İSTAÇ) Kamu Personel Alımı

Kamu memur alımı ilanları kapsamı içinde İstanbul belediyesi personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin 4 yıllık bilişim, bilgi sistemleri ve matematik gibi bölümlerinden mezun olmaları, SAP konusunda 5 yıllık deneyime sahip olmaları.

İş birimlerinden gelen talepleri analiz etmek, çözmek ve gerekli koordinasyonu sağlaması gerekiyor.


İSTANBUL ÇEVRE YÖNETİMİ PERSONEL ALIMI


İstanbul İSTAÇ memur alımı son başvuru tarihi 1.11.2021 olarak bildirildi.

İş başvurusu yapmak isteyen adayların aşağıda yazılı bulunan link üzerinden gerekli işlemleri yapması gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

Telefon Bilgisi: 0 212 368 26 00


İSTANBUL BELEDİYESİ MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


İstanbul Çevre Yönetimi (İSTAÇ) Kamu Personel Alımı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

KPSS'siz kamu personel alımı yapılması için yayını gerçekleştirilmiş olan iş ilanları duyurusuna başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İstanbul çevre yönetimi (İSTAÇ) bünyesine SAP uzmanı personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Kamu memur alımı ilanları kapsamı içinde İstanbul belediyesi personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı