İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Yapacak

İBB personel alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan personel alımı iş ilanında İstanbul Büyükşehir Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere Vidanjör-Kombine kanal temizleme aracı operatörü alımı gerçekleştirecek

Kamu Personeli Alımı 02.10.2020, 11:16 02.10.2020, 15:25
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Yapacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Yapacak

İBB personel alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan personel alımı iş ilanında İstanbul Büyükşehir Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere Vidanjör-Kombine kanal temizleme aracı operatörü alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanı son başvuru tarihi 16.10.2020 olarak açıklanmıştır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanı başvurular aşağıdaki link üzerinden yapılacaktır.

https://kariyer.ibb.istanbul/IlanDetail/ShowIlanDetails?ilanID=1423

Genel Nitelikler

1. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanı başvuracak kişiler En az ilkokul mezunu olması gerekiyor.

2. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanı başvuracak kişiler en az C ve G sinifi sürücü ehliyeti olan ehliyete islenmis kodun 105.48 Vidanjör - Kombine Kanal Temizleme Araci olmasi gerekmektedir.

3. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanı başvuracak kişiler SRC2, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip olması gerekiyor.

4. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanı başvuracak kişiler Erkek adaylar için askerlik ile ilisigi olmaması gerekiyor.

5. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanı başvuracak kişiler Vardiyali çalisma düzenine uyum saglayabilecek olmalı.

6. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanı başvuracak kişiler Istanbul Avrupa veya Anadolu Yakasi’nda ikamet ediyor olmak.

7. Bu özelliklere sahip ve Istanbul’u çok seven çalisma arkadaslari aramaktayiz.

İş Tanımı

1. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanı başvuracak kişiler Aracin belirlenmis usul ve talimatlara göre soförlügünü yapmak gerekiyor.

2. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanı başvuracak kişiler Araci teknik kurallara uygun olarak kullanmak gerekiyor.

3. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanı başvuracak kişiler Aracin gerekli bakim süreçlerini takip etmek gerekiyor.

İSTENİLEN BELGELER

a) İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanı başvuracak Tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

b) İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanı başvuracak Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

c) İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanı başvuracak kişiler Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

d) İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanı başvuracak kişiler Başvuru yapan erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

e) İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanı başvuracak kişiler Bay bayan tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

f) İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanı başvuracak kişiler 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)