İstanbul Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartsız Kamu Personel Alımı

İBB İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı kariyer üzerinden yayınladığı ilana göre en az lise mezunları arasından istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 03.07.2020, 21:42
İstanbul Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartsız Kamu Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı kariyer üzerinden duyurduğu ilan kapsamında en az lise mezunu adaylar arasından farklı unvan ve branşlarda istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapacağını İBB kariyer iş ilanları resmi web sayfası üzerinden duyurdu.

İBB Kariyer Kamu Personel Alımı Unvanları; Veri Toplama Personeli, Okul Öncesi Öğretmeni, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Elemanı ve Şoför alımı yapacağını duyurdu. Alınacak kamu personellerinin unvanları, genel başvuru şartları ile birlikte başvuru son tarihleri aşağıda resimli olarak verilmiştir.

Yukarıda resimli olarak verilen ilanların başvuruları başlamış olup ilgilenen ve başvuru şartlarına haiz olan adaylar başvuru tarihlerini kaçırmadan hemen başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Başvuru linki aşağıda verilmiştir.

İBB kamu personeli alımı başvurunuzu tamamlayanız, LİNK.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)