İstanbul Büyükşehir Belediyesi 50 Memur Alımı Yapacak

Güncel memur alımı ilanları kapsamı içinde yayını gerçekleştirilmiş olan duyurularda İstanbul Büyükşehir belediyesi 50 adet usta öğretici alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 22.09.2021, 06:26 23.09.2021, 19:38
İstanbul Büyükşehir Belediyesi 50 Memur Alımı Yapacak

Kamu personel alımı için başvuru düzenlemek isteyen bütün vatandaşların Alanında en az 2 yıl deneyimi bulunması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


İBB part time personeli alımı son başvuru tarihi 23.09.2021.

Başvuru Adresi: https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

Resmi ilan belgesi aşağıda bulunuyor.


Başvuru Şartları Nedir?

İstanbul memur alımı ilanları için adayların fakültelerin çocuk gelişimi ve eğitimi, dil eğitimleri, Almanca, Arapça, diksiyon, İngilizce, İtalyanca gibi bölümlerden mezun olmak ve Türk vatandaşı olması gerekiyor.


Ayrıca belediye iş ilanları için başvuracakların Tercihen Pedagojik Formasyon belgesi olan ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.


İBB iş ilanları için gerekli olan başvuru işlemlerini yapmak isteyenlerin Planlama, organizasyon ve iletişim becerisi güçlü ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.


Öğretmen alımı ilanları için başvuranlar İSMEK Hayat Boyu Öğrenme Merkezlerinde yarı-zamanlı olarak görevlendirme yapılacaktır ve Sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.


Kamu İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

İkametgah Belgesi.

SGK hizmet dökümü.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı