İstanbul Biruni Üniversitesi 40 Akademik Personel Alım İlanı

İstanbul Biruni Üniversitesinde görevlendirilmek üzere farklı unvan ve birimlerde toplamda 40 akademik personel alımı yapılacaktır. Detaylar ilan kılavuzunda…

Kamu Personeli Alımı 27.08.2019, 07:25
İstanbul Biruni Üniversitesi 40 Akademik Personel Alım İlanı

Üniversitelerin eğitim öğretim süreçleri boyunca ihtiyaç duydukları akademik personellerin istihdamları için hem rektörlük onaylı hem de Cumhurbaşkanlığı kararları ile merkezi atama usulü şeklinde görevlendirilme süreçleri devam ediyor.

Yayımlanan her ilanda hangi üniversitenin toplamda kaç kişilik akademik personel kontenjanı açtığı da belirtilirken, başvurularını tamamlamak isteyen adaylar için istihdamlara dair detaylı bilgilerin yer aldığı akademik personel alım kılavuzu da belirleyici olmaktadır.

İstanbul Biruni Üniversitesi Akademisyen Alıyor

Bahsi geçen akademik personel alımları dahilinde yayımlanan son ilanlardan elde edilen bilgilere göre İstanbul’da bilimsel araştırma ve eğitimlerine devam eden Biruni Üniversitesi’nin çok sayıda akademik personel alımı yapacağı ilan edilmiştir.

Çeşitli Fakültelerde Toplam 40 Kişilik Kontenjan Açıldı

Yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre; Diş Hekimliği Fakültesi ve dahilindeki Anabilim Dalları için Dr. Öğretim Üyesi, Eczacılık Fakültesi A.B.D için Dr. Öğretim Üyesi ve Eğitim Fakültesi akademik personel alımları için de hem Dr. hem de Prof. Akademisyen alımı yapılacaktır.

Yayımlanan kılavuzda yer alan bilgilere göre adayların Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Tıp Fakültesi    , Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu    da dahil olmak üzere farklı birimlerde, farklı unvan ve kontenjanlara yapılacak görevlendirmeler için başvuru şartları detaylar verilmiştir.

Son Başvuru 10 Eylül'de

Başvuru yapacak olan akademisyen ve akademisyen adayları için şahsen veya posta yolu ile başvuruların kabul edileceği ilan edilirken, ilgili belgeler ile birlikte tamamlanması gereken son başvuru tarihi 10.9.2019 tarihidir.

İstanbul Biruni Üniversitesi Akademik Personel Alımı kılavuzu için tıklayınız
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)