İstanbul Bilişim 6194 TL Maaş İle B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Alımı

KPSS'siz memur alımı ilanları işlemleri ile beraber yayınlanmış bilgilerde İSBAK, İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri Kurumu birimlerinde görevlendirilmek üzere B sınıfı İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 28.09.2021, 00:00 29.09.2021, 10:37
İstanbul Bilişim 6194 TL Maaş İle B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Alımı

Kamu memur alımı ilanları kapsamı içinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi için başvuru yapacakların bildirilmiş niteliklere sahip olmaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Güvenlik uzmanı alımı son başvuru tarihi 30.9.2021 olarak belirtilmiştir.

Adaylar başvurularını kurumun sitesi üzerinden gerçekleştirecektir.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ genel başvuru linki üzerinden kadroyu belirterek başvurunuz.


Başvuru Şartları


Türk vatandaşı olmak.

İSBAK tarafından yayınlanmış personel alımı için bütün kişilerin kamusal haklardan mahrum olmaması, üniversitelerin istenilen bölümlerinden mezun olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İstanbul bilişim alımları için gerekli olan başvuru işlemleri için adayların görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, elektrik konuları hakkında bilgili olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Akıllı kent teknolojileri kuruluşu için başvuru düzenlemek isteyen bütün bay ve bayan vatandaşların devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve elektronik ile mekanik konuları hakkında tecrübe sahibi olmaları gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı