İstanbul Beykoz Belediyesi Maliyet Cost Kontrol Uzmanı Alımı Yapacak

2021 kamu memur alımı ilanları bilgileri kapsamında güncel personel alımları ile birlikte İstanbul Beykoz belediyesi birimlerine maliyet kontrol uzmanı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 03.10.2021, 12:48 04.10.2021, 00:04
İstanbul Beykoz Belediyesi Maliyet Cost Kontrol Uzmanı Alımı Yapacak

Son dakika belediye memur alımı ilanları kapsamında başvuracak olan şahısların 20-45 yaş aralığında olması zorunludur.


Belediye Memur Alımı Başvuru Bilgileri


Beykoz iş ilanları için son başvuru tarihi 5.10.2021.

Beytaş kuruluşu alımı için başvuruların kuruma şahsen başvurmaları gerekiyor.

Çubuklu mahallesi Vatan Caddesi No: 71 Beykoz - İstanbul


Başvuru Şartları


İstanbul belediyesi işçi alımı ilanları için başvuracak kişilerin üniversitelerin işletme, iktisat, maliye, ekonomi gibi bölümlerinden mezun olmaları gerekmekte.

2021 kamu personel alımı dâhilinde çalışmak isteyenlerin 20-45 yaş arasında olması ve üretim firmalarında en az 3 yıl maliyet analiz görevini yürütmüş olmaları gerekmekte.

Kamu ilanları doğrultusunda kişilerin tercihen Orion stok veya benzeri stok takip programlarını kullanma konusunda bilgi sahibi olmaları ve sistemli, planlı bir şekilde çalışması gerekiyor.

KPSS’siz memur alımı için vatandaşların bütçe raporlama konularına hâkim olması, reçete ve organizasyon tüketimlerinin maliyet hesap işlemlerinde tecrübe sahibi olması gerekmekte.

Bütün başvuru sahiplerinin ay sonu fark raporları ve maliyet raporlarının hazırlanmasında bilgi sahibi olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Tüm adayların teorik ve gerçekleşen stok sapmalarını tespit ederek raporlaması, şube tarafından bildirilen tüketimlerin kontrolünü yapabilmesi gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı