İstanbul Beykoz Belediyesi 26 Temizlik Personeli Alıyor

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere 26 temizlik personeli alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru şartları ve ilan metni haber detayında…

Kamu Personeli Alımı 01.09.2019, 11:42 05.09.2019, 00:14
İstanbul Beykoz Belediyesi 26 Temizlik Personeli Alıyor

Yayımlanan kamu hizmetleri İstanbul Beykoz Belediyesi 26 temizlik ve işçi personel alımları insan kaynakları bölümünden ihtiyaca binaen hazırlanan kontenjan listesi ile unvanlar doğrultusunda temizlik ve işçi alımı ilanı yapılmıştır.

Alınacak personeller Belediye Başkanlığı aracı kurumlar vasıtasıyla ihtiyaç duyulan temizlik personeli ve işçi alımı şartları ve başvuru süreç ile adresleri ilan metnine eklemek kaydı ile ilgili adayların bilgilerine sunulmuştur.

İstanbul Belediyesi İşçi Alımı ilanı

Alınacak olan temizlik personeli ve işçi alımlarına ilişkin olarak istihdam yeri olan Beykoz Belediye Başkanlığına bağlı olarak hizmet edeceği ilan metninde yer almaktadır.

Başvuru şartları neler

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere 26 temizlik personeli işçi alımı yapılmakta, personel alımlarında Beykoz Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi şartı aranmakta olup ilgili adayların 41 yaşından küçük olması ve kamu haklarından mahrum olmaması gerekmektedir.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar kılavuzda belirtilen belgelerle birlikte şahsen 2 Eylül 2019 tarihine kadar yapmaları gerekiyor. İstanbul güncel iş ilanları ve İstanbul Belediyeler personel alımları yayımlanmaktadır.

Belediye personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)