İstanbul Belediyesi Sınavsız Memur Alımı Yapacak

Sınavsız memur alımı için güncel olarak yayınlanmış bilgilerde İstanbul belediyesi içinde görevlendirilmek amacı ile halkla ilişkiler personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 12.12.2021, 00:52 13.12.2021, 08:35
İstanbul Belediyesi Sınavsız Memur Alımı Yapacak

İstanbul belediyesi memur alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin arşiv ve dökümantasyon hizmetleri görevlerini yürütebilmesi gerekiyor.


İstanbul belediyesi KPSS siz memur alımı başvuru bilgileri nedir?


•    İSPER tanıtım personeli alımı son başvuru tarihi 13.12.2021 olarak duyuruldu.

•    İş başvurusu için bütün vatandaşların aşağıda yazılı olan resmi site üzerinde başvuru gerçekleştirilmesi gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul


Kamu KPSS siz memur alımı ilanları başvuru şartları nelerdir?


1.    İSPER personel alımları için başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

2.    Başvuru yapacakların belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında vatandaşı en hızlı ve sağlıklı bir şekilde bilgilendirme yöntemlerini bilmesi, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi gerekiyor.

3.    Görev yapacak kişilerin İstanbul büyükşehir Belediyesi’ne gelen tüm talep ve şikayetleri toplamalı ve değerlendirmeli, İşletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması ve İletişim becerileri kuvvetli olmalı.

4.    Personel yönetim kurumu birimlerinde çalışmak isteyenlerin mesleki çalışmaları güncel olarak takip etme yeteneği olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı