İstanbul Belediyesi Personel Alımı İş Başvurusu

Güncel yayınlanmış kamu alımları duyurusunda İstanbul belediyesi personel alımı ile birlikte kadrolu yazılım geliştirme uzmanı alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 15.12.2021, 00:10 17.12.2021, 18:46
İstanbul Belediyesi Personel Alımı İş Başvurusu

Açıklanmış olan kamu personel alımı iş başvuru duyuru işlemlerinde İstanbul büyükşehir belediyesi içerisinde görevlendirilmek üzere KPSS şartsız bir şekilde 2 tane yazılım geliştirme uzman yardımcısı alımı yapılacağı bildirildi.


İstanbul belediyesi personel alımı iş başvuru bilgileri


•    Belediye memur alımı son başvuru tarihi 16.12.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Belbim para ödeme hizmetleri iş başvurusu için adayların aşağıda yazılı site üzerinden online olarak gerçekleştirmeleri gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

istanbul-belediyesi-personel-alimi-is-basvuru-sartlari


Kamu personel alımı başvuru şartları


1.    Kişilerin üniversitelerin mühendislik fakültelerinden, tercihen bilgisayar mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve Network altyapıları, SAN ve Merkezi yedekleme altyapıları hakkında bilgili olması gerekiyor.

2.    Başvuru yapacakların kendi alanlarında en az 2 yıl deneyim sahibi olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, Access Point, Access Point Controller teknolojilerinde tecrübeli olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

3.    İstanbul iş ilanları için çalışmak isteyenlerin programlama dilleri hakkında bilgi sahibi olması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve önyüz tasarımlarının ve geliştirmelerinin yapabilmelidir.

4.    Tüm adayların şifreleme algoritmaları hakkında tecrübeli olmaso, kamusal haklardan mahrum olunmaması, HTML5 ve CSS3 bilgisine sahip olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı