İstanbul Belediyesi Memur Alımı İlanları Yayınlamıştır

İstanbul belediyesi memur alımı ilanları bilgisinde gerçekleştirilen personel alımı işlemlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu BELBİM birimleri içinde görevlendirilmek üzere 1 adet Terminal uygulamaları uzman yardımcısı alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 14.09.2021, 06:12 15.09.2021, 10:38
İstanbul Belediyesi Memur Alımı İlanları Yayınlamıştır

İstanbul Belediyesi Memur Alımı İlanları Yayınlamıştır

İstanbul belediyesi memur alımı ilanları doğrultusunda yayını gerçekleştirilen personel alımı bilgilerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu BELBİM birimleri içinde görevlendirilmek üzere 1 adet Terminal uygulamaları uzman yardımcısı alımı yapılacaktır.

Elektronik para ve ödeme hizmetleri şirketi memur alımı ilanları için başvurmak isteyen şahısların alanında en az 2 yıl deneyimli olması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


BELBİM ödeme hizmetleri personel alımı son başvuru tarihi 15 Eylül 2021 olarak bildirişlmiştir.

Başvuru adresi aşağıdadır.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Başvuru Şartları Nedir?


İstanbul büyükşehir belediyesi memur alımı ilanları için adayların Türk vatandaşı olması, üniversitelerin elektrik-elektronik veya bilgisayar mühendisliği bölümü mezunu olmaları gerekiyor.

Kamu personel alımı başvuruları için tüm kişilerin kamu haklardan mahrum olmaması, linux işletim sistemi üzerinde uygulama geliştirme tecrübesine sahip olması ve ileri derecede C++ bilgisine sahip olmaları gerekmekte.

Güncel memur alımı dahilinde vatandaşların askerlik ile ilgili ilişkilerinin olmaması, veri yapıları ve algoritma geliştirme konusunda deneyim sahibi olmaları, embeded veri tabanı konusunda bilgi sahibi olmaları gerekiyor.

Kamu haberleri doğrultusunda başvuru yapmak isteyenlerin cross compiler ve linux bash script gibi konularda deneyim sahibi olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Güncel ilanlar kapsamında başvuru işleminde bulunacak adayların devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve tercihen object oriented yazılım mimarisi hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı