İstanbul Belediyesi KPSS Şartı İstenmeden Memur Alımı İlanı

Kamu personel alımı istihdamı için yayınlanmış bulunan duyurular içerisinde İstanbul büyükşehir belediyesi içinde görevlendirilmek üzere KPSS'siz memur alımı genelinde bilgi işlem destek personeli alınacak.

Kamu Personeli Alımı 24.10.2021, 00:26 25.10.2021, 09:23
İstanbul Belediyesi KPSS Şartı İstenmeden Memur Alımı İlanı

Son dakika yayınlanmış olan Kamu memur alımı için iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların yazılım konusunda deneyimli olmaları ve takım çalışmasına yatkın olmaları gerekiyor.


BİLGİ İŞLEM MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Bilgi işlem destek personeli alımı için son başvuru tarihi 25.10.2021 olarak duyuruldu.

•    Tüm vatandaşların çalışmak amacı ile aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapmaları gerekmekte. Başvuru yaparken kadro ismini belirtiniz.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


KAMU MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Kamu personel alımı için başvuru düzenleyeceklerin yazılım konusunda tecrübeli olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve daha önceden uygulamalı atölye eğitimleri almış olmaları gerekiyor.

2.    Bütün bilgi işlem görevlilerinin lise veya dengi mezunu olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve günümüzün teknolojik yaklaşımlarına hakim olmaları gerekmekte.

3.    Bütün iş başvurusu yapacak olan şahısların yeni teknolojileri takip edebilmesi, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve daha önce görevinden ihraç edilmiş ya da açığa alınmış olmamaları gerekmekte.

4.    İstanbul iş ilanları için çalışmak isteyenlerin Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanmaları ve işin bitiminden sonra tüm ekipmanların toplanması ve kontrollerinin yapılmasını sağlamaları lazım

5.    İSPER personel alımları için resmi iş başvurusu yapacak kişilerin değerlendirme programına göre gerçekleştirilen faaliyetler kapsamında çalışmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işleri yapmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı