İstanbul belediyesi BELBİM birilerine kamu personeli alımı

Belediye personel alımı genelinde açıklanan duyurularda İstanbul belediyesi BELBİM birilerinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız olarak kamu personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 13.01.2022, 19:08 16.01.2022, 00:11
İstanbul belediyesi BELBİM birilerine kamu personeli alımı

BELBİM birilerinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız olarak kamu personeli alımı için iş başvurusu yapacak olan vatandaşların kurum tarafından belirtilmiş şartları taşımaları gerekiyor.


İstanbul belediyesi kamu personeli alımı başvuru şartları


İstanbul belediyesi BELBİM için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

BELBİM birilerine kamu personeli alımı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Belediye personel alımı genelinde açıklanan duyurulara başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

KPSS şartsız olarak kamu personeli alımı için iş başvurusu personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İş başvurusu yapacak olan vatandaşların kurum tarafından belirtilmiş şartları taşımaları ve duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.


Belediye personel alımı başvuru bilgileri


Müfettiş alımı son başvuru tarihi 18.01.2022 olarak açıklandı.

Başvuruların aşağıda bulunan link üzerinden yapılması gerekiyor.

Başvuru için tıklayınız

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı