İSPER Kurumuna Sınavsız Memur Alımı Yapılacak

Kamu kurumu memur alımı ilanları geneli içinde yayınlanmış duyuru işlemlerinde İstanbul büyükşehir belediyesi bünyesinde görev verilmek üzere 2 adet halkla ilişkiler personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 04.11.2021, 00:21 07.11.2021, 01:31
İSPER Kurumuna Sınavsız Memur Alımı Yapılacak

Belediye memur alımı için başvuru yapmak isteyenlerin en az lise mezunu olması eğer engelli ise ilkokul mezunu olması ve belediyenin yapmış olduğu çalışmalar hakkında vatandaşı bilgilendirme yeteneğine sahip olmaları gerekiyor.


İSTANBUL BELEDİYESİ MEMUR ALIMI


Belediye tanıtım personeli alımı son başvuru tarihi 8.11.2021 olarak bildirildi.

Başvuruların aşağıda belirtilmiş olan internet adresi üstünde online yapılması zorunludur.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Kamu kurumu memur alımı ilanları geneli içinde yayınlanmış duyuru işlemlerinde açıklanan ilan için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

İstanbul büyükşehir belediyesi bünyesinde görev verilmek üzere 2 adet halkla ilişkiler personeli alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Belediye memur alımı için başvuru yapmak isteyenlerin en az lise mezunu olması eğer engelli ise ilkokul mezunu olması ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İSPER Kurumuna Sınavsız Memur Alımı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

belediyenin yapmış olduğu çalışmalar hakkında vatandaşı bilgilendirme yeteneğine sahip olmalar ve ilan edilen resmi ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı