İsper Kurumuna KPSS'siz Yönetici Sekreter Memur Alımı Yapılacak

KPSS şartsız olarak açıklanan son dakika güncel memur alımı ilanları kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi kamu personel alımları ile birmlerinde çalıştırılmak üzere yönetici sekreter alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 30.09.2021, 06:35 01.10.2021, 10:56
İsper Kurumuna KPSS'siz Yönetici Sekreter Memur Alımı Yapılacak

Kamu memur alımı ilanları kapsamında İSPER kuruluşu için başvuru yapmak isteyenlerin ofis araç ve gereçlerini iyi kullanması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Yönetici asistan alımı son başvuru tarihi 2.10.2021.

Asistan adaylarının aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Başvuru Şartları Nedir?


İstanbul memur alımı için görevlendirilmek isteyenlerin sorumluluk sahibi olmaları Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve iş birliği ve ekip çalışmasına yatkın olmaları gerekmekte.

Kamu personel alımı için bütün kişilerin Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı konularında deneyimli olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve alanlarında yetkin ve sertifika sahibi olmaları.

Güncel alımlar için çalışmak isteyenlerin alanları ile ilgili teknolojileri etkin kullanabilmeleri, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve yönetici asistanlığı pozisyonunda tecrübeli olmaları gerekiyor.

Son dakika memur alımı için tüm şahısların Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları kullanması, kamusal haklardan mahrum olmaması ve planlama ile organizasyon konularında yetenekli olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı