İSPER KPSS'siz Güncel Olarak Büro İşçisi Alımı İlanı Yayınlandı

Kamu memur alımı ilanı kapsamında açıklanmış olan personel alımı ilanları bilgisinde İstanbul Büyükşehir belediyesi bünyesine KPSS'siz 2 adet büro personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 07.10.2021, 09:25 09.10.2021, 12:35
İSPER KPSS'siz Güncel Olarak Büro İşçisi Alımı İlanı Yayınlandı

İSPER Kurumu KPSS'siz Bir Şekilde Güncel Olarak Büro İşçisi Alımı İlanı Yayınlandı

Son dakika kamu memur alımı ilanı kapsamında yayınlanmış olan personel alımı ilanları bilgisinde İstanbul Büyükşehir belediyesi bünyesine KPSS'siz 2 adet büro personeli alımı yapılacak.

KPSS şartı istenmeden açıklanmış belediye memur alımı ilanları bilgileri için görev almak isteyen kişilerin tercihen üniversite mezunu olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri


İstanbul memur alımı son başvuru tarihi 10.10.2021 olarak açıklandı.

İş başvurusu için aşağıda bulunan kurum sitesine şahsen başvuru yapılacaktır.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

İrtibat Bilgisi: 444 77 33


Başvuru Şartları


KPSS’siz memur alımı için başvurmak isteyenlerin en az üniversite mezunu olması, Türk vatandaşı olması ve yoğun bir şekilde iş ortamında çalışmaya yatkın olmaları gerekmekte.

İSPER işçi alımı için Analiz yapma ve raporlama tecrübesine sahip olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması ayrıca iletişim becerilerinin çok kuvvetli olması gerekiyor.

İstanbul belediye kamu personel alımı için tüm kişilerin kurumsal risk kültürünün geliştirilmesi amacıyla değerlendirme yapabilme yeteneğine sahip olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kamu kurumu iş ilanları için çalışacak kişilerin analizler gerçekleştirerek üst yönetime iyileştirme önerileri sunabilmeli ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Bütün bay ve bayan adayların gerçekleştirilen faaliyetler ile ilgili olarak bilgilerin toplanmasını sağlamak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı