İSPER AŞ Kadrolu Şoför Alımı

Personel alımı için iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde İstanbul büyükşehir belediyesi İSPER kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 5 adet yolcu taşıma şoför alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 02.05.2021, 12:29
İSPER AŞ Kadrolu Şoför Alımı

İSPER AŞ Kadrolu Şoför Alımı

Personel alımı için iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde İstanbul büyükşehir belediyesi İSPER kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 5 adet yolcu taşıma şoför alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İSPER son başvuru tarihi 6.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan internet adresinde online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

basvuru@isper.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Daimi şoför İSPER ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Daimi şoför İSPER ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Daimi şoför İSPER ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Daimi şoför İSPER ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Daimi şoför İSPER ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Daimi şoför İSPER ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Daimi şoför İSPER ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Daimi şoför İSPER ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Daimi şoför İSPER ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Daimi şoför İSPER ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Daimi şoför İSPER ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Daimi şoför İSPER ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Daimi şoför İSPER ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Daimi şoför İSPER ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Daimi şoför İSPER ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)