Isparta Belediyesi İlkokul Mezunu Satış Danışmanı Alıyor

Isparta Belediyesi ile birlikte hizmet veren ilçe belediyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 05.09.2019, 08:45
Isparta Belediyesi İlkokul Mezunu Satış Danışmanı Alıyor

Türkiye genelinde kamu kurum ve kuruluşlarında gerçekleştirilen personel alımı ve işçi alımı süreçleri için planlanan çalışmalar tüm hızı ile devam ederken, kurumların eksikliğini belirledikleri alanlara istihdam kontenjanı açmaları faaliyetleri de devam ediyor.

Isparta Belediyesi Personel Alıyor

Özellikle belediyeler ve ilçe belediyelerinin bu süreçte sıklıkla personel alımı ilanına çıktığı tespit edilirken, yayımlanan son ilanlardan edinilen bilgilere göre Isparta Belediyesi bünyesinde personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

Söz konusu alımlar için verilen bilgilere göre Isparta işçi alımı olarak çıkılan ilanda yer alan belediye adresi ise Büyükkabaca Belediye Başkanlığı olarak verilmiştir. Büyükkabaca Belediyesi personel alımı için detaylar aşağıda yer almaktadır.

Unvan ve Kontenjan

Isparta Belediyesi personel alımı için verilen ilan detaylarında yer alan bilgilere göre; alımların 1 kişilik kontenjan ile Satış Danışmanı / Uzmanı (Lpg Satış Elemanı (Pompacı)) unvanı ile yapılacağı ilan edilmiştir.

Söz konusu alımlara başvuru yapmak isteyen adaylar için gerekli olan İŞKUR takip numarası 00005144303’tür. Adayların  İlköğretim mezunu olmak, Lpg Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli (Pompacı) Belgesine sahip olmak ve Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde elle taşıma belgesine sahip olmak şartlarına uygun olmaları gerekmektedir.

İlana başvuru yapan adayların, istenilen belgeleri en geç 17.09.2019 günü saat 15:00'a kadar Büyükkabaca Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
rıza bingöl 12 ay önce
acaba sezonlukmu. daimi olarak belediye bünyesindemi alim olacak