İslam Bilim ve Teknolojileri Üniversitesi Akademisyen Alımı İlanı

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana göre üniversite bünyesinde çeşitli akademik personel alımları yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 29.08.2019, 08:20
İslam Bilim ve Teknolojileri Üniversitesi Akademisyen Alımı İlanı

Yayımlanan ilanlar ve duyurulan istihdam bilgilerinden edinilen bilgilere göre her geçen gün hemen her üniversitede gerçekleştirilmek üzere akademik personel ihtiyacı olan üniversiteler, akademisyen alımı için ilanlarını yayımlamaya devam ediyor.

Yayımlanan ilanlarda hem unvan hem de kontenjan bilgileri olarak ilgili başvurulara dair detaylı bilgiler sunulurken, aynı zamanda başvuru yapacak olan adayların da sürece dair bilgilendirilmesi sağlanmış oluyor.

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Akademik Personel Alıyor

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere rektörlük onayı ile çıkılan istihdama göre farklı unvan ve birimlerde görevlendirmeler yapılacaktır.

10 Kişilik Kontanjan Açıldı

Yayımlanan ilanda yer alan kontenjan ve unvan bilgilerine göre; İslami İlimler Fakültesi ve İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü için akademisyen alınacak olup; ilgili alımlar için toplamda 10 kişilik

kontenjan ayrılmaktadır.

Başvuru Süreci

Başvuru yapacak olan adayların her unvanın karşısında denk gelen özel şartı sağlaması gerekiyor olup; ALES 70 ve Yabancı Dil için de 50 puan şartını sağlamaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların 13.9.2019 tarihine kadar başvurularını teslim etmeleri ve 24.9.2019 tarihindeki sınavdan başarılı olmaları gerekmektedir.

,


 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)