İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Destek Personeli Alımı

İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesine Destek alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Destek personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 29.10.2020, 10:17 30.10.2020, 09:01
İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Destek Personeli Alımı

İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Destek Personeli Alımı

İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesine Destek alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Destek personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Destek personeli alımı ilanına son başvuru tarihi 3.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Adaylar başvuru formunu http://www.gibtu.edu.tr internet adresi üzerinden indirip doldurması gerekmektedir.

Başvuru işlemi aşağıdaki adrese şahsen yapılması gerekiyor.

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Beştepe Mah. 192180 Nolu Cad. 27010 Şahinbey - GAZİANTEP

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

1. İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. İzmir Yüksek Teknoloji enstitüsü Güvenlik alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)